Aktualności

Nasi odboiorcy.

Możemy poszczycić się współpracą z firmą eko-asklepios.pl, która oferuje produkty do sprzątania po psach i elementy małej architektury miejskiej.

Banderolowane torebki po 100 szt!

Dzięki zakupowi nowego urządzenia do banderolowania, dajemy Państwu możliwość porcjowania toreb w małe pakiety po 50 czy 100 sztuk. Szczególnie polecamy do dalszej dystrybucji toreb oraz dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wygodę i estetykę zarazem.

Nowość wśród opakowań!

Przedstawiamy nowy rodzaj toreb - TRANSPARENTNYCH. Dzięki zastosowaniu specjalnego papieru, z łatwością można pokazać wnętrze torby i walory produktu przy zachowaniu odpowiedniej funkcji ochronnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Poszerzenie asortymentu

Dzięki nowej inwestycji w maszynę drukującą połączoną w linii z przekrawaczem, możemy Państwu zaoferować papier zadrukowany w wielu kolorach oraz pocięty na dowolny rozmiar arkusza.

Zaawansowana technologia pozwala ciąć papier już od gramatury 10g/m2 do 250g/m2 a ponad to nasza oferta poszerzyła się o usługowe cięcie folii na arkusze oraz drukowanie rola - rola.

Precyzja i niezawodność maszyny gwarantuje wysoką jakość oferowanych przez nas produktów!

Zapraszamy do współpracy!
  • Strony:
  • 1
  • 2